DRUHÝ APARTMÁNOVÝ DŮM V AFI HOME KOLBENOVA JE DOKONČEN

29.11.2023

Společnost AFI Europe právě zkolaudovala již druhý apartmánový dům AFI HOME Kolbenova v nově vznikající multifunkční čtvrti AFI City ve Vysočanech. Ten nabídne celkem 327 částečně či plně vybavených apartmánů v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Stěhování nových nájemců bude možné v březnu 2024 po realizaci interiérů společnostmi XXXLutz a ProCeram. Všechny apartmány budou zařízené do rozsahu 2+kk, což zahrnuje obývací pokoj, ložnici a kuchyňský kout. Na výběr budou dvě varianty standardů laděné do studených či teplých tónů. Celková investice developera dosáhne cca 42 milionů eur.

„Jednotlivé apartmány i celou čtvrť koncipujeme tak, aby se v ní žilo co nejlépe. Myslíme jak na komfort, tak praktické každodenní potřeby nových rezidentů. Kromě nově zařízených apartmánů s možností okamžitého nastěhování, se mohou těšit na soukromé parkoviště v suterénu, prostorné sklepy i recepci s nepřetržitým provozem. V případě potřeby drobných oprav a údržby bude k dispozici správce budovy. Aktuálně jednáme také o dalším rozšíření občanské vybavenosti v okolí s potenciálními provozovateli obchodů a služeb v přízemí projektu,“ popisuje Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Většina jednotek bude disponovat vlastní lodžií, balkonem či předzahrádkou. Nádvoří budovy ve tvaru písmeně „U“ bude osázeno zelení a vznikne zde příjemné posezení. V tomto duchu je tvořena celá čtvrť AFI City, ve které již byl realizován rozsáhlý park s dětským hřištěm a promenádou. V budoucnu ji čeká výstavba mateřské školy či restaurace.

„V současné době se sice jedná o dokončení posledního z našich nově realizovaných nájemních projektů, nicméně v přípravné fázi již máme další. Naše portfolio bezmála 900 nájemních bytů na území hlavního města Prahy se tak v dohledné době ještě rozroste,“ uzavírá Elena Pisotchi.

AFI City je dynamicky se rozvíjející čtvrť na území bývalého průmyslového areálu ČKD Slévárny a Moury v pražských Vysočanech. Revitalizace 15hektarového brownfieldu zahrnuje celkem 110 000 m2 nové zástavby. Dokončených a prodaných je všech 470 bytů do osobního vlastnictví, zkolaudována byla i kancelářská budova AFI City 1 a první apartmánový dům s 313 jednotkami.

Pronájem nových apartmánů ve 2. fázi AFI Home Kolbenova bude probíhat od února 2024 na webových stránkách www.afi-home.com.

Kontakt

AFI Europe

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 255 743 111

napište nám