Komorní lokalita je opravdovým benefitem pěti nových VILLA DOMŮ, které jsou nyní již dokončené a připravené k nastěhování. 

www.villadomy.cz

o projektu

Komorní lokalita je opravdovým benefitem pěti nových VILLA DOMŮ, které jsou nyní již dokončené a připravené k nastěhování. Jejich umístění přímo navazuje na původní vilovou zástavbu Třebešína, a stávají se tak její součástí. Blízkost zeleně a rozsáhlých parků, klid, a přitom skvělá dostupnost do centra Prahy řadí tento projekt k velmi vyhledávaným možnostem moderního bydlení.

lokalita

Uprostřed města a přesto v klidu přírody

Příjemná a klidná tradiční vilová čtvrť se spoustou zeleně, ale také nákupní střediska a obchody v blízkosti. Výborná dopravní dostupnost, za pouhých několik minut v centru dění – to jsou skutečné výhody. Nová autobusová zastávka MHD je doslova u domu a stanice metra A Želivského několik minut autobusem či pěšky, jak se vám zrovna bude chtít.

Relax a pohodlí

Nejen soukromí a pohoda vlastního bytu, ale i okolí plné uklidňující zeleně a zároveň možností nákupů, zábavy a sportu čeká na nové obyvatele. Výběr je velký. Chcete se vzpamatovat z hektického dne? Vyjeďte si na kole po blízké cyklostezce. Vyrazte do kina IMAX. S dětmi se můžete vyřádit v krásném Malešickém parku, plném nejrůznějších atrakcí a hřišť. Nebo si zasportujte na nedalekých tenisových kurtech, zrelaxujte v bazénu či ve sportovním centru Hector.

Ideální bydlení pro vaši rodinu

Přímo za domem je nová mateřská škola. Malešický park je opravdovým rájem pro vaše děti – vodní atrakce, in-line dráha, okruh pro malé cyklisty, kamenné varhany, lanová pavučina a mnohé další herní prvky. V blízkém okolí se nachází několik základních škol, gymnázium a střední průmyslová škola. Sportovní kluby a zařízení v okolí také nechybí. Využití možností této atraktivní lokality je tedy na vašem rozhodnutí.

Kontakt

AFI Europe

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 255 743 111

napište nám