AFI VOKOVICE je administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti.

www.afi-vokovice.cz

o projektu

AFI VOKOVICE je administrativní komplex z dílny architektonického studia DAM architekti. Jde o dvě budovy o šesti a osmi nadzemních podlažích s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 14 tisíc metrů čtverečních, který nabízí kromě kancelářských ploch také maloobchodní jednotky a skladové plochy.

Parkování je řešeno pomocí podzemních garáží s kapacitou 285 parkovacích míst.

AFI VOKOVICE nabízí vysoce variabilní řešení pro náročné nájemce, kteří hledají moderní kancelářské prostory s využitím nejnovějších technologií, originální architekturou a především v atraktivní lokalitě na dosah centra města i mezinárodního letiště. Jednotlivá patra lze pronajmout jako celek, tedy 1840 metrů čtverečních u budovy A a 490 metrů čtverečních u budovy B, anebo je rozdělit na menší jednotky od 200 metrů čtverečních.

Budovy jsou navrženy jako energeticky úsporné a získaly certifikát LEED Platinum.

Projekt AFI VOKOVICE byl dokončen v srpnu roku 2018.

Datum dokončení 2018
Pronajímatelná plocha 14 000 m2
Parkovací místa 285
Udržitelnost LEED
PLATINUM

lokalita

Budova AFI VOKOVICE se nachází v atraktivní lokalitě Prahy 6, přímo na Evropské ulici, na hranici Vokovic a Veleslavína. Svou pozicí je tak na dosah centra města a přitom skvěle dostupná z mezinárodního letiště Václava Havla. Přímo před budovou se nachází vstup do stanice metra Nádraží Veleslavín, tramvajová zastávka a autobusové linky MHDi meziměstské autobusové dopravy. Vlakové nádraží je vzdáleno 2 minuty chůze. Projekt je také snadno dostupný z Pražského okruhu s dobrým napojením na silniční komunikace D5 a R7 ve směru na Plzeň, Chomutov a Německo.

Kontakt

AFI Europe

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 255 743 111

napište nám