Classic 7 Business Park patří k nejzajímavějším administrativním komplexům v Praze.

www.classic7.cz

o projektu

Classic 7 Business Park patří k nejzajímavějším administrativním komplexům v Praze. Odborná i laická veřejnost na něm oceňuje harmonické spojení historie se současností a respekt k místu a stávající zástavbě. Dominantou areálu je bývalý parní mlýn z roku 1911, který byl citlivě zrekonstruován, a vznikly v něm moderní kancelářské prostory s neopakovatelnou atmosférou. Developerovi AFI Europe Czech Republic a architektům ze CMC architects se podařilo skloubit industriální architekturu z počátku 20. století s prvky moderní architektury a nejnovějšími technologiemi, a vytvořit tak výjimečný a nadčasový prostor.

Výstavba areálu byla rozdělena do tří fází. První etapa byla dokončena v roce 2008 a ve dvou zrekonstruovaných památkově chráněných budovách propojených moderní vestavbou nabízí 17.233 m2 pronajímatelných ploch a 119 parkovacích míst. Druhá fáze, budova L, rozšířila areál na konci roku 2012 o dalších 9.870 m2 pronajímatelných ploch a 226 parkovacích stání.

Třetí a závěrečná fáze projektu, budova M, byla dokončena na jaře roku 2016. Tato budova nabízí 6.507 m2 pronajímatelných prostor a více než 90 parkovacích stání v podzemních garážích. Součástí výstavby byla i úprava venkovních ploch v souladu s parkovou úpravou první a druhé fáze. Vznikl tak uzavřený areál s vnitřním atriem a odpočinkovými zónami nejen pro nájemce areálu, ale i pro širokou veřejnost.

Datum dokončení 2016
Pronajímatelná plocha 33 610 m2
Parkovací místa 435

lokalita

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Blízké okolí Classic 7 nabízí plnou občanskou vybavenost zahrnující například mateřské a základní školy, zdravotnické zařízení, poštu, úřady, restaurace a obchody. Pro chvíle relaxace jsou k dispozici sportoviště, městská zeleň nebo možnost procházek podél řeky Vltavy.

Městská čtvrť Holešovice je výjimečná jedinečnými možnostmi kulturního vyžití, například v Centru současného umění DOX, kulturním prostoru La Fabrika, hudebních klubech Mecca a SaSaZu nebo v autorském rockovém divadle Rock Opera Praha.

DOPRAVNÍ DOSTUPNOST

  • skvělá dostupnost kanceláře autem z centra Prahy
  • snadná dostupnost veřejnou dopravou ze všech částí města: tramvajové linky 1, 12,25,54 (Maniny), 12,14,54 (Ortenovo náměstí) – cca 3 minuty chůze; metro trasy C a B (Nádraží Holešovice, Vltavská; Palmovka); autobus linky 156 - zastávka přímo před budovou
  • hlavní dopravní tepny – jednoduchá návaznost včetně nájezdu na dálnice D1, D5, D8 a D11
  • nádraží Praha-Holešovice (vnitrostátní i mezinárodní spojení )– cca 5 minut autem

Kontakt

AFI Europe

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 255 743 111

napište nám