KLIDNĚ SI VYPIŠTE VŠECHNA PRO A PROTI VEDLE SEBE

Jen tak se znovu přesvědčíte o tom, že projekt Tulipa Třebešín nabízí výhody a benefity, které například v bližším centru Prahy nenajdete. Navíc v nové čtvrti v Praze 3.

www.byty-trebesin.cz

První etapa 2017
Druhá etapa 2018
Třetí etapa 2019
Čtvrtá etapa 2020
kolaudace AFI Home Třebešín 2022

lokalita

Je na dohled centra metropole, a přesto dostatečně daleko od jeho neutichajícího hluku a smogu. Uprostřed klidné zeleně, ale s rozumným výběrem služeb. Blízké i širší okolí poznáte nejlépe na kole, nedaleko totiž prochází jedna z pražských cyklostezek. Stejně dobře se dá v blízkém okolí běhat nebo jezdit na bruslích… Třeba v Malešickém parku, kde vám do cesty vběhnou maximálně děti, které si tu užívají nepřeberné množství vodních atrakcí a jiných herních prvků.

Cestou přes další park, Na Třebešíně, můžete být do čtvrt hodinky na stanici metra Želivského, ale samozřejmě sem pravidelně jezdí i autobus. Tak proč cestovat do ucpaného centra autem, které bezproblémově zaparkujete před domem? Málokomu se poštěstí být uprostřed dění velkoměsta, a přitom si uchovat soukromí, bezpečí a idylický klid. Ve vlastní čtvrti, kterou dnes Tulipa Třebešín představuje, a to včetně nové školky a obchodních jednotek v ulici Zvěřinova.

NOVÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA

Na jaře roku 2017 byla zkolaudována a následně předána Městské části Praha 3 nová mateřská škola s kapacitou pro 60 dětí. Mateřská škola je navržena jako modulární dřevostavba složená ze tří modulů, kdy každý modul bude sloužit pro 20 dětí jako herny, šatny a umývárny. Čtvrtý, servisní modul, je určen jako zázemí pro personál a pro přípravu jídla. Budově dominuje dřevo, ze kterého jsou i pergoly nad vstupy do zahrady, která patří ke školce. V interiéru je školka vybavena umývárnami s protiskluzovou dlažbou a v hernách tepelně izolačními PVC v kombinaci s koberci. Příjemné prostředí umocňuje výmalba s barevnými motivy v kombinaci s bílou barvou. Nová školka se třemi třídami i se zahradou spadá pod MŠ nám. Jiřího z Lobkovic a pro děti je otevřena od září 2018.

Kontakt

AFI Europe

Jankovcova 1037/49
170 00 Praha 7
Czech Republic

+420 255 743 111

napište nám